logo

Vali Gürel, Mesaisine Okul Ziyareti İle Başladı.

Sabah mesaisine okul ziyareti ile başlayan Karabük Valisi Fuat Gürel, Şehit Mehmet Esen Anaokulu, Anayasa İlkokulu ve Anayasa Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Okul bahçesinde öğrenciler tarafından çiçekle karşılanan Vali Gürel, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve Müdür Yardımcısı Erdal Üngören ile birlikte daha sonra sınıfları ziyaret etti. Girdiği sınıflarda 2021-2022 Eğitim Öğretim yılının öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Gürel, öğrencilere salgın kurallarına uyulması noktasında hatırlatmalarda bulunarak başarılı ve sağlıklı bir dönem geçirmelerini diledi. Öğrencilerle bir süre sohbet ederek kitap hediye etti.

Şehit Mehmet Esen Anaokulu’nu ziyaret ederek miniklerle tek tek tanışan Vali Fuat Gürel, bir süre sohbet ettiği miniklere çikolata ikram etti.

Okul yöneticileri ve öğretmenler ile bir araya gelen Vali Gürel, Covid-19 tedbirleri ile okulun eğitim faaliyetlerine ilişkin bilgiler aldı.

Sabah mesaisine okul ziyareti ile başlayan Vali Fuat Gürel, Şehit Mehmet Esen Anaokulu, Anayasa İlkokulu ve Anayasa Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ