Hoşgeldiniz  

Vali Gürel, Uygulama Noktalarını Denetledi.

Okan Küçük | 24 Aralık 2018 | Genel A- A+

         Vali Fuat Gürel, milli güvenlik ve kamu düzeninin, genel sağlık ve genel ahlakın veya başkalarının hak ve hürriyetlerinin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi, aranan şahısların takibi ve yakalanması taşınması veya bulundurulması yasak olan her türlü silah, patlayıcı madde veya eşyanın tespiti ve bölgede meydana gelebilecek her türlü asayişe müessir olayların önlenmesi, suç ve suç delillerinin tespiti ve el konulması, halkın huzur ve güvenliğinin sağlanması ve huzur ve güven ortamının devamını tesis etmek maksadıyla ilimizin değişi noktalarında bulunan jandarma ve polis uygulama noktalarını denetledi.

        İlk olarak Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü önünde bulunan uygulama naktasını ziyaret eden Vali Gürel daha sonra sırasıyla Yenice Yolu Melise Jandarma Uygulama Noktası, Kastamonu Yolu Polis Uygulama Noktası ve Bartın Yolu Kirkille Polis Uygulama Noktasını ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında görevlilerden bilgi aldı.

       Vali Fuat Gürel, Safranbolu Kirkille Polis Uygulama Noktasında yaptığı incelemelerde İlçe Emniyet Amiri Osman Gün’den çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle