logo

Vali Gürel ve Milletvekili Ünal Yol Kontrol Noktasını ziyaret etti.

Karabük Valisi Fuat Gürel ve Karabük Milletvekili Cumhur Ünal beraberinde İl Emniyet Müdür Vekili Rüştü Karakuş ve İl Jandarma Komutan Vekili Engin Köktürk ile birlikte Kurban Bayramı dolayısıyla uygulama ve yol kontrol noktalarını ziyaret ederek görevli personel ve  sürücülerin bayramını kutladı.

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü önünde ve Yeşilköy mevkiinde yapılan  Yol Kontrol Noktalarını ziyaret eden Vali Fuat Gürel Kurban Bayramı dolayısıyla oluşabilecek olaylar ve trafik kazalarının önüne geçmek için yapılan denetimleri bir süre gözlemledi.

Denetimlerde sürücü ve yolcuların emniyet kemeri takıp takmadıkları denetlenirken, sürücülere araç kullanırken cep telefonu kullanmamaları ve hız limitine uymaları gibi trafik kurallarına uymaları hususunda uyarılarda bulunuldu.

İçişleri Bakanlığı tarafından ölümlü ve yaralamalı trafik kazalarının sayısını azaltmak ve kazaları önlemek  amacıyla hayata geçirilen “Yol Ver Hayata” projesi kapsamında uyarıcı broşürler ile “Kırmızı Düdük” projesi kapsamında araçlarda bulunan çocuklara Kırmızı Düdük veren Vali Fuat Gürel ve Milletvekili Cumhur Ünal, çocuklardan anne ve babalarının trafik ihlallerinde düdük çalarak uyarılarda bulunmalarını istedi.

Araç sürücülerine ve araçta bulunan yolculara Safranbolu Lokumu ikram eden Vali Gürel ve Milletvekili Ünal, bayramlarını kutlayarak hayırlı yolculuklar temennisinde bulundu.

Vali Fuat Gürel ve Karabük Milletvekili Cumhur Ünal beraberinde İl Emniyet Müdür Vekili Rüştü Karakuş ve İl Jandarma Komutan Vekili Engin Köktürk ile birlikte Kurban Bayramı dolayısıyla uygulama ve yol kontrol noktalarını ziyaret ederek görevli personel ve sürücülerin bayramını kutladı.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ