logo

Vali Gürel, Yenice’de Köyleri Ziyaret Etti.

Karabük Valisi Fuat Gürel her hafta Çarşamba günü gerçekleştirilen Halk Günü toplantısına katılarak taleplerini ve sorunlarını ileten Kadir Kazancı’nın davetini kırmayarak Yenice-Değirmenyanı Köyü Kadıoğlu Mahallesinde ziyaret etti.

Yenice Kaymakamı Yasin Erdem, Karabük İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürü Abdullah Hüsam ve Merkez İlçe İçme Suları Kontrol Mühendisi Serkan İnal ile birlikte Yenice Değirmenyanı Köyü Kadıoğlu Mahallesini ziyaret eden Vali Gürel, Köy Muhtarı İhsan Kurt’dan köy ile ilgili bilgiler alarak köy sakinleriyle hasbihal etti.

Değirmenyanı Köyü dönüşünde Şirin Köye uğrayan Vali Fuat Gürel, köy kahvehanesinde ikram edilen çayı içerek köy sakinlerinin taleplerini ve sorunlarını dinledi.

Okuldan çıkan öğrencilere kitap hediye eden Vali Gürel, ailelerine, öğretmenlerine ve arkadaşlarına kendi selamını iletmelerini isteyerek eğitim hayatlarında başarılar diledi

Vali Fuat Gürel her hafta Çarşamba günü gerçekleştirilen Halk Günü toplantısına katılarak taleplerini ve sorunlarını ileten Kadir Kazancı’nın davetini kırmayarak Yenice-Değirmenyanı Köyü Kadıoğlu Mahallesinde ziyaret etti.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ