logo

Vali Gürel’den Eskipazar’daki işletmelere ziyaret

Vali Fuat Gürel, Eskipazar Merkez’de faaliyet gösteren Bahar Su ve Soda Fabrikası ile Falcon Ağaç Sanayi Anonim Şirketi Karabük Şubesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Bahar Su ve Soda Fabrikasını ziyaret eden Vali Gürel üretim tesisini gezerek Fabrika Müdürü Hakan Güvenç’den üretim ve ürün yelpazeleri hakkında bilgiler aldı.

Ziyaretin son bölümünde Falcon Ağaç Sanayi Anonim Şirketi Karabük Şubesini ziyaret eden Vali Gürel firma yetkilileri ile birlikte fabrikayı gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Gürel “ Her bir işletmemiz 40 ile 50 kişi arasında insan istihdam etmekte, nakliyecileri ve diğer tedarikçileri de dâhil ettiğimizde çok daha fazla insanın evine ekmek götürmesine vesile olmaktalar. Aynı zamanda bölge ve ülke ekonomisine de çok büyük katkıları bulunmaktadır. İşletmelerimize verimli, kazasız belasız ve işlerini büyüterek yollarına devam etmelerini diliyorum.” dedi.

Vali Gürel’e incelemelerinde Eskipazar Kaymakamı Emrah Bütün, Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, kurum müdürleri ve ilçe protokolü eşlik etti.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ