logo

Vali Gürel’e Muhtarlar Günü ziyareti

19 Ekim 2015 tarihli resmi gazetede yayımlanan 2015/11 sayılı Başbakanlık genelgesi ile 19 Ekim tarihinin “Muhtarlar Günü” olarak ilan edilmesi nedeniyle Muhtarlar Günü Kutlama Komitesi üyeleri Karabük Mahalle Muhtarları Dernek Başkanı Mehmet Özen, Karabük Köy Muhtarları Dernek Başkanı Enver Kemik ve İdare ve Denetim Müdürü Engin Eren Vali Fuat Gürel’i makamında ziyaret etti.

Kabullerinden dolayı Vali Gürel’e teşekkürlerini sunan komite üyeleri Muhtarlar Günü etkinlikleri ile ilgili Vali Gürel bir süre görüşerek sohbet ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Muhtarlar Günü vesilesiyle yapılacak etkinliklerin amacına ulaşmasını dileyen Vali Fuat Gürel, “Demokrasi zincirinin ilk halkası olarak devlet ile millet arasındaki en güçlü köprüyü teşkil eden Muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar gününü kutluyor, hepinize sağlık ve başarılı çalışma dönemleri diliyorum.”dedi.

Karabük Köy Muhtarları Dernek Başkanı Enver Kemik ve İdare ve Denetim Müdürü Engin Eren Vali Fuat Gürel’i makamında ziyaret etti.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ