Hoşgeldiniz  

Vali Gürel’e Ziyaret

Okan Küçük | 16 Ağustos 2019 | Genel A- A+

      Vali Fuat Gürel, Yenice Muhtarlar Derneği tarafından bu yıl ilki düzenlenen ve 23 Ağustos 2019 Cuma günü gerçekleştirilecek olan Saklı Cennetin Yolu Şeker Kanyonu Şenlikleri kutlama komitesini kabul etti.

      Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette, Yenice AK Parti İlçe Başkanı Yılmaz Kırık, İl Genel Meclis üyesi Recep Tetik, Muhtarlar Derneği Başkanı Ertan Özgü ve Tertip Komitesinden oluşan heyet tarafından şenlikler hakkında Vali Fuat Gürel’e bilgiler verilerek Şenlik Davetiyesi takdim edildi.

     Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Gürel, bu yıl ilki düzenlenecek olan şenliklerin hayırlı olması temennisinde bulunarak, programının uygun olması durumunda şenliğe katılarak kendileri ile birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyacağını ifade etti.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle