logo

Vali Gürel’in Ramazan Bayramı Mesajı

Karabük Valisi Fuat Gürel Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Kıymetli Karabüklü hemşehrilerim;

Büyük bir manevi huzurla idrak ettiğimiz onbir ayın sultanı Ramazan ayını tamamlayarak bayrama erişmenin sevincini yaşıyoruz.

Bayramlar sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının güçlendiği; birlik ve beraberliğin hakim olduğu değerli günlerdir. Bu bayram, dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgınının vatandaşlarımızın sağlığına etkisini azaltmak amacıyla, hep birlikte “Önce sabır, sonra Bayram” dedik ve Bayramı tam kapanma süreci ile karşıladık. Çok şükür, Devletimiz bizlerin sağlığı için her türlü tedbiri en üst düzeyde uygulama kararlılığını, salgının başından bu yana ciddi bir şekilde göstermektedir. Sağlık çalışanlarımız, güvenlik güçlerimiz ve kamu görevlilerimiz insan üstü gayretle vatandaşımıza hizmet etmektedir. Devletimiz ve hayırsever Milletimizin destekleri ile ülkemiz sosyal dayanışmanın en güzel uygulamasını göstererek diğer ülkelere de örnek olmuştur.

Aşılama çalışmalarımızın artması ve halkımızın alınan tedbirlere uyması ile birlikte vaka sayılarımız hızla düşmektedir. İnşallah kısa bir süre içerisinde hızlı bir normalleşme sürecine gireceğiz.

Bu vesileyle, evlerinde sabırla bekleyen büyüklerimizin ellerini öpüyor, ömrünün en hareketli dönemlerini evde geçiren çocuklarımızı kucaklıyor, bu süreçte dahi çalışarak günlük hayatımızın devamını sağlayan tüm vatandaşlarımıza ve kamu görevlilerimize teşekkür ederek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Karabük Valisi Fuat Gürel Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ