Hoşgeldiniz  

Vargeloğlu’ndan Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı

Okan Küçük | 23 Temmuz 2019 | Genel A- A+

        Karabük İl Milli Eğitim Müdürü  Mehmet Fatih Vargeloğlu 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

    Vargeloğlu mesajında:   “Bir Milletin demekratik yoldan sesini duyurabilmesi, yaşadığı  dünyadan  haberdar olması olayları analiz etmesinin en etkin yolu o ülkede güvenilir tarafsoız ve kişilik haklarına saygılı bir basın  ve yayın organının varlığından geçmektedir.

    Ülkemizde ve dünyada en son gelişmeler,bakış açısının haber ve bilgi sunumundaki etkileşimin kitleleri nasıl  hareketlendirebildiğini ve toplum hafızasının şekillenmesinde basın gücünün  ne denli etkili oldugunu bir kez daha gözler önüne seriştir.

    Bu sebepten dolayı bilgiye ve habere ulaşmanın  önündeki bütün engelleri kaldırılması ne kadar önemli ise bu gücün  toplumun değerleri ile örtüşen hassasiyet, doğruluk ve tarafsızlık ilkeleri içinde kullanılması da o derece önelidir.

      Bu duygu ve düşüncelerle basın ve yayın kuruluşlarımızın çok değerli şahsınız nezlinde tün personelimizin 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını canı gönülden kutluyor edebiyate irtihal etmiş basın ve yayın çalışanlarımıza da Allah’tan rahmet diliyoruz.”

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle