Hoşgeldiniz  

Vargeloğlu Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Okan Küçük | 04 Ocak 2019 | Genel, haber A- A+

Bunu Paylaş

           İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU beraberinde Müdür Yardımcıları Nevzat AKBAŞ, Turgut ACARLI ve Şube Müdürü Erdal ÜNGÖREN ile birlikte Mehmet Vergili Fen Lisesi, Şehit Nurettin Seki İlkokulu, Yavuz Sultan Selim İlkokulu ve Kardemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.

  Ziyaretlerde okulların  dersliklerini, yemekhane ve okulların bölümlerini gezen İl Müdürü ve beraberindekiler gittikleri okullarda Okul idarecileri ve öğretmenlerle biraraya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı.  

       Toplantıya iyi dilek ve temennilerle başlayan Vargeloğlu: “ Bir okulda eğitimin omurgasını zümreler oluşturur. Okul müdürlerimiz zümrelere mutlaka başkanlık etsinler okullarımızın her birinde gerçek bir hikaye yazılıyor. Sizler bu hikayenin başkahramanlarısınız. Eğitim olgusuna bu gözle bakmanızı istiyorum. Öğrenciye bir şey öğretebilmek onun gönlüne girmekle mümkündür. Öğrencilerimizin motivasyonunu her zaman üst seviyede tutmalıyız. Bir diğer önemli konuda rehberlik hizmetleridir. Rehber öğretmenlerimize büyük iş düşmektedir. Öğrencilerimizi gözlemleyelim, dokunamadığımız öğrencinin vebali bizim üzerimizedir. Memnuniyet anketleriyle öğrencilerin dilek ve isteklerini belirleyelim. Hep birlikte iyiyi isteyeceğiz ve daha iyiye gideceğiz.  ” dedi.

EN SON HABERLER
© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle