Hoşgeldiniz  

Vargeloğlu’ndan, anlamlı kutlama mesajı.

Okan Küçük | 09 Ocak 2019 | Eğitim, Genel, haber A- A+

             

                                   Karabük Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, 10 Ocak Çalışan Gazetecileri Günü nedeniyle   yazılı bir tebrik mesajı göndererek  Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

                26 Kasım 2018 Tarihinde Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlayan Vargeloğlu anladığımız kadarıyla Karabük’te tüm basın kuruluşlarına   tek tek yazılı tebrik mesajı gönderdi. 

                Kamu görevi yapmakta olan, kamuoyunu aydınlatmak ve gerçek bilgiyi halka ulaştırmak için,  her geçen gün daha da artan zor koşullarda görev yapan basın mensuplarına, böylesi bir jest yapan tek  devlet kurumu ve tek müdürlük olan  Milli Eğitim Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu’na bu ince, düşünceli ve nazik  jestleri için   teşekkür ediyor ve  görevlerinde  üstün başarılar diliyorum.

   Vargeloğlu’nun Gazetemize gönderdiği yazılı tebrik mesajı aşağıdadır.

 Sayın Okan Küçük Karabük FARKLI Gazete İmtiyaz Sahibi

              Bir ülke de demokrasileri güçlendiren, geliştiren, toplumun sorun, beklenti, duygu ve düşüncelerini kamuoyuna duyurarak ekonomik, sosyal ve kültürel gelişim sürecinin en önemli halkalarından biri olan basın ve yayın kuruluşlarımız halkımızın haber alma ve  ifade özgürlüğünün güvencesidir.

              Bu ulvi görevi yerine getirmek adına fedakarca görev yapan şahsınızın ve sizin nezdinizde tüm çalışanlarınızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik eder, sevdiklerinizle sağlıklı, mutlu, huzurlu nice yıllar dilerim

    Mehmet Fatih Vargeloğlu

  İl Milli Eğitim Müdürü

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle