Hoşgeldiniz  

Vatandaş Buluşmaları Memnuniyet Yaratıyor

| 13 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in başlattığı Vatandaş Buluşmalarının 11.si gerçekleştirildi. 

Her geçen hafta daha fazla vatandaşın katıldığı ve sorunlarının çözüme kavuşturulduğu buluşmalarda vatandaşlar, sorunlarını doğrudan Kaymakam ve Belediye Başkanı Dr. Ürkmezer’e iletiyorlar. Vatandaşların ilgi ve alakasından memnuniyet duyduğunu belirten Ürkmezer “Vatandaşların sorunlarıyla doğrudan ilgilenmek ve çözüme kavuşturmak için başlattığımız Safranbolu Belediyesi Vatandaş Buluşmalarını yaklaşık 3 aydır her hafta yapıyoruz. Bu buluşmalarda vatandaşlarımız sorunlarını ilgili birim müdürünün de hazır bulunduğu toplantıda dile getiriyorlar. İlgili birim müdürü konuyu takibe alıp en kısa sürede sonuçlandırıyor. Vatandaşımıza en doğru bilgiyi doğrudan aracısız kendisine iletiyoruz. İlçedeki her bir vatandaşa bu toplantılar koşulsuz açıktır. Hiçbir randevuya gerek duymadan bütün vatandaşları bekliyoruz. Sorunu olsun olmasın her vatandaşı çayımızı içmeye bekliyoruz” dedi.Vatandaşların sorunlarını aktarmada her türlü engeli kaldırmayı amaçladıklarını ifade eden Ürkmezer şunları ekledi: “Gelen her mesajı bizzat okuduğum ve en hızlı bir şekilde çözüme kavuşturup yine bizzat kendim vatandaşımıza bilgi verdiğim WhatsApp hattımızı da hemşehrilerimiz yoğun olarak kullanıyor. Ayrıca mahalle ve köylerimizde de vatandaş toplantıları devam ediyor. Bu yöntemlerin hepsinde vatandaşların hem Kaymakamlık hem de Belediye ile ilgili sorunlarını kısa sürede çözüme kavuştuğu için mutluyuz”.Vatandaş Buluşmalarına katılanlar ise sorunlarıyla ilgili doğru bilgilendirildikleri ve çözüme kavuşturulmasından dolayı memnun olduklarını ve bu toplantılar sayesinde randevu beklemeden yetkililerle görüşmekten mutlu olduklarını belirttiler. Geçtiğimiz haftalarda sorunlarını ileten ve çözüm bulan vatandaşlardan birkaçı da teşekkür amaçlı getirdikleri çiçek ve lokumları da Kaymakam ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’e verdiler.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere görüntülendi

Okan Küçük Yorumluyor…KARDEMİR KARABÜKSPOR’U  BU HALE KİMLER GETİRDİ ?KAMUOYUNDA KONUŞULANLARI YAZIYORUZ…ÇAĞRI GÜLEÇ EŞBAŞKANLIK TEKLİFİ YAPTI. MUSTAFA YOLBULAN REDDETTİ VE KRİZ İYİCE DERİNLEŞTİ. HERKES İŞİN SAHİBİ OLARAK YOLBULANLARI GÖRÜRKEN ,ZİYA ÜNSAL VE EKİBİ ÇIKIP YÖNETİMİ ÜSTLENDİ.05.03.2018

Mehmetçiğe Destek Yürüyüşü

Başkan Vergili Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

Yenice, HES Projesine Karşı Tek Yürek

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle