Hoşgeldiniz  

Vatandaşlar Çıra Pazarı’na Akın Ediyor

Okan Küçük | 04 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Yenice Belediyesi’nin halka ücretsiz piknik yapabilmesi için hizmete sunduğu Şehit Ömer Halisdemir Çıra Pazarı Sosyal Tesislerine , halkın ilgisi ve beğenisi sürüyor. 

            Havaların iyice ısınmasıyla birlikte vatandaşlar hafta içi ve hafta sonu Çıra Pazarına akın ediyor ve ücretsiz masaların tamamını dolduruyor. Aileleriyle hoşça vakit geçiren vatandaşlar, Belediye Başkanı Zeki Çaylı ve çalışma ekibine teşekkür ettiler. Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın ilk döneminde belediyeye hazineden satın alınarak kazandırılan ve çok hummalı çalışmalarla bugüne getirilen Çıra Pazarı’nda 100 dolayında piknik masası bulunuyor. 

         İçinde mescit, modern WC’ler, süt odası , çocuk oyun parkı, kondisyon aletleri ve salıncaklar ile mangal için ızgaralar bulunan tesis, 10 bin m2 lik alanda hizmet veriyor. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Vali Çeber Ziyaretlerine Devam Ediyor

Vatandaşlardan SADEP’e Yoğun İlgi

YSK’dan Adres Bildirim Duyurusu

Ulupınar: ” Güçlü parlamento benimle olur.”

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle