logo

Vefa Sosyal Destek Grubu Vatandaşlarının Yanında

Safranbolu Vefa Sosyal Destek Grubu Bayram süresince ve sokağa çıkma yasağı nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşların ihtiyaçları için görevlerinin başındaydı.

Sokağa çıkma yasağı nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşların temel ihtiyaçları, eczane talepleri, hastanede yakını olanların ihtiyaçları ve evcil hayvanı olanların taleplerinin karşılanması gibi birçok hususta vatandaşları yalnız bırakmayan, Safranbolu Vefa Sosyal Destek Grubu, sevdiklerinden uzakta görev yaptılar.

Sokağa çıkma yasağının olduğu Bayram süresince Vefa Grubunun çalışmalarını yakından takip eden Kaymakam Dr.Fatih Ürkmezer;” Vefa grubumuz Ramazan Bayramında fedakarlık ederek sevdiklerinden, ailelerinden uzakta mesai mevhumu gözetmeksizin çalışıyor. Vefa grubuna, emniyet ve jandarma personeline ayrıca desteklerini esirgemeyen tüm muhtarlarımıza, göstermiş oldukları özveriden dolayı teşekkür ediyor, Bayramlarını tekrardan tebrik ediyorum. Bizler her ne koşulda olursa olsun, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla vatandaşlarımızın her zaman yanındayız” dedi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ