logo

Vekil Ünal’dan Kandil Mesajı

Ak Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

         Ünal Mesajında; “Mübarek Ramazan Ayının sonuna yaklaştığımız şu günlerde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesini idrak etmenin heyecanını yaşıyoruz.

          Maddi ve manevi pek çok hikmet ve rahmeti, bereket ve mağfireti bünyesinde barındıran Ramazan Ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır. Hiç şüphesiz bu mübarek gece kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması ve manevi huzurumuzun artması için eşsiz bir imkân sunmaktadır. Bu eşsiz fırsatın şuurunda olarak, Kadir Gece’sinin feyzinden ve bereketinden manen en iyi şekilde faydalanmalıyız. Yine bu mübarek gece vesilesi ile, salgın hastalıkla mücadele verdiğimiz bu dönemde, bütün dünyada  ve bu güzel Vatanda birlikte yaşadığımız bütün kardeşlerimiz ve felaketlerle boğuşan yakın ve uzak çevremizdeki ülkelerde yaşayan tüm Müslümanlar ve hatta tüm insanlar için sağlığın, sıhhatin sevginin ve barışın hakim olması en büyük dileğimizdir.

          Yüce Allah’ın tüm insanlığa kurtuluş çağrısı olarak göndermiş olduğu Kur’an’ın indirilmeye başlandığı bu gece vesilesi ile başta kıymetli Karabük’lü hemşehrilerim olmak üzere tüm milletimizin ve İslam alemi’nin Kadir Gecesi’ni en kalbi duygularımla tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi

Ak Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ