logo

Vekiller Muhtarları Mecliste Ağırladı

AK Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, Karabük’te bir ilki gerçekleştirerek Karabük merkez ve tüm ilçelerinin mahalle ve köy muhtarlarını TBMM’ye davet ederek, ağırlıyorlar.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti Milletvekilleri ile Karabük merkez ve ilçe muhtarlar buluşması düzenleniyor. Milletvekilleri Ünal ve Güneş’in davetlisi olarak TBMM’ye gelen muhtarlar vekillerle buluşuyorlar. İlk olarak çarşamba günü Karabük merkez ve köy muhtarlarını misafir eden Ünal ve Güneş, perşembe günü de Safranbolu mahalle ve köy muhtarlarını TBMM’de ağırladı. Muhtarlar ile genel görüşme ve istişare düzenleyen milletvekilleri  muhtarların taleplerini de tek tek not alıyor.

Milletvekili Cumhur Ünal, muhtarları gazi Mecliste ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek muhtarlara hitaben; “Sizleri Gazi Meclisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Karabük’te bu bir ilk. Biz Niyazi Güneş Milletvekilimizle birlikte sizleri misafir edelim istedik. Bu buluşmada hem bir arada olalım hem de buraya gelmişken sizler için neler yapabiliriz onları da dinleyip gerekli girişimleri yapalım istiyoruz. Davete icabet ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Bizi memnun ettiniz. Karabük için elimizden ne geliyorsa sizlerle birlikte el ele vererek çalışalım. Biz de Karabük’e geldiğimizde tüm mahallelerimizi ve köylerimizi ziyaret ediyoruz ve gidemediğimiz yerlere de program düzenleyerek ziyaret edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Niyazi Güneş ise muhtarlara geldikleri için teşekkür ederek şu ifadelere yer verdi:“Hoş geldiniz diyorum. Sizi Meclis çatısı altında ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Karabüklüler olarak Meclis havasını birlikte burada soluyoruz. Güzel bir buluşma oluyor. Sizler her daim seçmenlerle iç içesiniz. Vatandaşın sorunlarını yakinen en iyi siz biliyorsunuz. Yeni seçilen muhtarlara başarılar diliyorum. Nice hayırlı hizmetlere bizleri de sizleri de vesile kılsın.” 

Aksoy da Ziyarete Eşlik Etti

CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy da muhtarların TBMM’yi ziyaretinde AK Partili vekillere eşlik ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Aksoy mecliste uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek; “Biz mecliste Karabük milletvekilleri olarak uyum içerisindeyiz. Karabük için elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz. Ülke gündemine dair gözlemlerimizi meclis kürsüsünden ifade ediyoruz. Biz Karabük kazansın diyoruz. Şu anda ülkedeki en büyük sorun işsizlik.” dedi.

“Vekillerimize Teşekkür Ediyoruz”

AK Parti Karabük Milletvekillerinin davetinden duydukları memnuniyeti ifade eden muhtarlar ise; “Vekillerimize teşekkür ediyoruz. Bizleri TBMM’de ağırladılar. Çok memnun olduk. İnşallah bu ziyaretlerimiz hayırlı hizmetlere vesile olur.” şeklinde konuştular.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ