logo

Vekillerden Bakan Yardımcısı Eldemir’e Ziyaret

Ak Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Sağlık Bakan Yardımcısı Halil ELDEMİR’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Karabük’te yapılan sağlık yatırımları görüşüldü.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş sağlık yatırımlarının takipçisi olduklarını belirterek şu ifadeleri yer verdi:

“Karabük’ümüzde sağlık hizmetinin aksamaması ve vatandaşlarımıza daha da iyi hizmet sunulabilmek adına her fırsatta Sağlık Bakanlığı’mızı ziyaret ediyor, ilimizin ve ilçelerimizin ihtiyaç duyduğu tüm sağlık taleplerinin yakından takibini sağlıyoruz. Bu anlamda Ak Parti Karabük milletvekilleri olarak Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcımız Sayın Halil ELDEMİR beyi ziyarette bulunup ilimizin birçok konusu hakkında görüşme fırsatı bulduk. Ziyaretimizde yapımı devam etmekte olan 5000 evlerde ki hastanemizin son durumunu, ihalesi yapılan Ovacık Entegre Devlet Hastanemizi, Eskipazar Devlet Hastanemizin durumunu ve çok önemsediğimiz yapım programımızda olan 100 Yataklı Ek Hastanemizi değerlendirerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Ayrıca ilimizdeki doktor ihtiyaçlarımızı dile getirip sayın bakanımızdan desteklerini istedik. Karabük’ümüzün sağlık alanında tüm hizmetlerden istifade etmesi gayreti içerisindeyiz. Bu süreçte ve ziyaretimizde desteklerini esirgemeyen Sayın Bakan Yardımcımız Halil ELDEMİR beye emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. İlimiz de ki tüm yatırımlar da olduğu gibi sağlık yatırımlarımızın da takipçisi olmaya devam edeceğiz.”

Vekillerden Bakan Yardımcısı Eldemir’e Ziyaret

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ