Hoşgeldiniz  

Vekiller’den Çalışma Bakanı Selçuk’a Ziyaret

Okan Küçük | 23 Kasım 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

         AK Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’a ziyarette bulundu.

       Karabük’teki Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın faaliyetleri, projeleri ve yatırımları hakkında Bakanlıkta gerçekleşen görüşme yaklaşık bir saat sürdü. Karabük il geneli istihdamın da değerlendirildiği görüşmede milletvekilleri istihdam sektörleri hakkında Bakan Selçuk’a bilgi paylaşımında bulundu.

      Karabük il geneline İş Kur Genel Müdürlüğü aracılığı ile Toplum Yararına Program kapsamında 500 kişilik bir iş gücü verildiğini ifade eden Bakan Selçuk, yılbaşından itibaren ihtiyaca binaen yeni bir Toplum Yararına Programın gündeme gelebileceğini ifade etti.

    Görüşmede Milletvekilleri Güneş ve Ünal, Bakan Selçuk’u Karabük’te ağırlamaktan duyacakları memnuniyeti de ifade ettiler.

  Karabük’e verilen TYP kapsamındaki pozisyonlar için Karabük İş Kur Müdürlüğü’nün Aralık’ın ilk haftasında başvuruları alacağı ifade edildi.

Karabük/Safranbolu/Yenice Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle