logo

Vekillerden Ovacık’a Hastane Müjdesi

AK Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal yaptığı ortak yazılı basın açıklamasında Ovacık İlçesine yapılacak olan Devlet Hastanesi’nin ihalesinin gerçekleştiğini duyurdu.

Vekiller yaptıkları açıklamada şunları kaydetti:

“Ovacık 10 Yataklı Entegre Devlet Hastanesi ” yapım işi ihalesi gerçekleşti. Ovacık İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun.

Karabük’ümüzün ve ilçelerimizin her konuda olduğu gibi sağlık alanında da yatırım ve projelerini takip ediyor, çözümü noktasında azami gayret ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. AK Parti Karabük Milletvekilleri olarak vatandaşlarımızın sağlık hizmetini en nitelikli şekilde alması için en güzel hizmetleri yapmanın mücadelesi içerisindeyiz. Karabük’ümüzdeki ve ilçelerimizdeki sağlık alt yapımızı bu yatırımlarla daha da güçlendireceğiz.

En son Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin KOCA ve Sağlık Bakanlığı Yatırım Hizmetleri Genel Müdürümüz Hüseyin İNCEÖZ ile yaptığımız görüşmemizi ve bu görüşme neticesinde aynı gün “Ovacık 10 Yataklı Entegre Devlet Hastanesi” yapım işi ihalesinin 24.11.2020 tarihinde yapılacağını siz değerli hemşehrilerimiz ile paylaşmıştık.

Bugün “ Ovacık 10 Yataklı Entegre Devlet Hastanesi ” si yapım işi ihalesi toplamda 9.831.000,00 TL ile gerçekleşmiş olup yüklenici firma belli olmuştur. Ovacık ilçemiz için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, inşallah hemşehrilerimiz ile birlikte temel atma töreninde bir araya gelerek bu mutluluğu daha da pekiştirmek istiyoruz.

Bu güzel hizmetlerin İlimize kazandırılmasında desteklerini esirgemeyen başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin KOCA olmak üzere emeği geçen tüm yetkililere teşekkür ediyoruz.”

AK Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal yaptığı ortak yazılı basın açıklamasında Ovacık İlçesine yapılacak olan Devlet Hastanesi’nin ihalesinin gerçekleştiğini duyurdu.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ