logo

Velilerle Çevrim İçi Buluşmalar Devam Ediyor

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü pandemi döneminde yönetici, öğretmen, öğrenci ve veliler ile çevrim içi olarak gerçekleştirildiği buluşmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Son olarak 28 Aralık Pazartesi günü Abdurrahman Yerlikaya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Velileri ile gerçekleştirilen toplantıya katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ pandemi dönemi de olsa eğitim faaliyetlerinin devam ettiğini, bu amaçla bu dönemde yürütülen eğitim faaliyetlerini eğitimin tüm paydaşları ile değerlendirmeye önem verdiklerini ifade etti. Bu kapsamda sürekli yönetici, öğretmen, öğrenci ve veliler ile bir araya geldiklerini, onların görüş, öneri ve taleplerini dinlediklerini belirtti. 

Abdurrahman Yerlikaya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Velileri ile gerçekleştirilen toplantıda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş “Velilerimiz eğitim süreçlerinin en önemli paydaşlarından birisidir. Uzaktan eğitim sürecinde velilerimize her zamankinden daha çok görev ve sorumluluk düştü. Siz değerli velilerimiz bu görevi hakkıyla yerine getiriyorsunuz. İlçemiz uzaktan eğitime erişimde Türkiye ortalamasının çok üzerinde bir başarıya sahiptir. Bu başarıda siz değerli velilerimizin katkısı çok büyük. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi geleceğe hazırlamak için hep birlikte çalışıyoruz. Bizler okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz ile siz değerli velilerimizin ve çocuklarımızın her daim yanındayız. Bizlere bu süreçte verdiğiniz destek ve katkılarınız için sizlere şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi. Toplantı karşılıklı görüş alışverişi ve soru cevap bölümü ile sona erdi.

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü pandemi döneminde yönetici, öğretmen, öğrenci ve veliler ile çevrim içi olarak gerçekleştirildiği buluşmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ