Hoşgeldiniz  

Vergili, “Ankara’da para aramak için gezmedik”

Okan Küçük | 25 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Öğlebeli Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi önünde Karabük Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ramazan etkinliklerinde konuşan Vergili, “Ankaralarda para aramak için gezmedik. Hiç kimseye el açmadık. Karabük’ten toplamış olduğumuz paralarla Karabük’ün işini yaptık” dedi. 

      Karabük Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi ortaklığında Öğlebeli Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde açılan kursları başarı ile bitiren kursiyerlere sertifikalarının verilmesi ile başlayan program çocuklara yönelik çeşitli etkinlikler ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

      Ramazan bayramından sonra yapılacak olan projelerle Öğlebeli Mahallesini farklı bir konuma getireceklerini belirten Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, “Bugüne kadar Karabük’te yaptıklarımızı hep beraber izleyip, gözlemliyoruz. Şu anda Karabük’te 103 tane park yaptık. Daha önce mahallemizdeki yer probleminden dolayı parkımız yoktu. Buradaki araziyi para ile satın alıp Sosyal Yaşam Merkezi ve parkımızı yaptık. Kent meydanımız, alt geçidimiz, köprülerimiz, 103 tane parkımız, kilometrelerce İstinat duvarı ve su tesisatının yenilenmesi, doğal gazın dağıtımı, yine kilometrelerce asfalt ve kaldırım yapılması derken 1 milyon nüfusa sahip şehirlerden daha fazla iş yaptık. Bunları yaparken, bir gün dahi para sıkıntımız olmadı. Ankaralarda para aramak için gezmedik. Hiç kimseye el açmadık. Karabük’ten toplamış olduğumuz paralarla Karabük’ün işini yaptık. Tabi bu arada Belediyenin kasasına kimsenin elini sokturtmadık. Belediyede rüşvet diye bir şey bırakmadık. Biz size hizmet için yola çıktık. Sizinle ilgili ne yapabiliyorsak yapmaya çalıştık. Karabüklülerin duaları da belediyenin kasasını para ile doldurdu” dedi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Güneş, “Tüm Gücümüzle Sahada Olacağız”

MÜSİAD Ramazan Çadırında İftar Açtırdı

Karabük Belediyesi, Dilencilere Göz Açtırmıyor

‘Sağlıklı Tayfa Rafadan Tayfa’ Çocuklarla Buluşacak

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle