Hoşgeldiniz  

Vergili: “Biz de yanılmışız”

| 08 Şubat 2019 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

               

               Karabük  Ak Parti  Belediye Başkan Adayı Burhanettin Uysal ile ve Karabük MHP Belediye Başkanı ve Adayı Rafet Vergili arasında süren karşılıklı atışmalar hız kesmiyor. 

                  Bazı sosyal medya hesaplarında Başkan Vergili’nin  yaptığı bir konuşmanın gündeme gelmesinin ardından  açıklama yapan Vergili; “Değerli dostlarım 2 gündem bugüne Karabük sosyal medyasında 2015 senesinde yapmış olduğum bir konuşma yayınlanmaktadır. Bu yapmış olduğum konuşma da ben o gün ki gerçekleri söylemiştim. Ve başarılı bir rektörün ismini Karabük’te bir caddemize vererek şahsını onurlandırdık. Milletvekili döneminde de çok başarılı olacağını düşündüğüm bu kişi, milletvekilliği döneminde yapmış olduğu  icraatlarla bizleri hayal kırıklığına uğratmıştır. Öncelikle tek yapmış olduğu iş,  kendisinin ileri ki dönemlerde yani milletvekilliği sonrasındaki dönemlerde  2 maaş alabilmesiyle ilgili kanun değişikliği teklifini meclise vererek geçirmesi olmuştur ki bu da bizim için bir hayal kırıklığı olmuştur. Burada görmüş olduğunuz belge de bunu da gösteriyorum ki bir televizyon konuşmasında bunu inkar etmiştir. Bugün buna cevap verememektedir. Biz de yanılmışız, hepinize teşekkür eder bilgilerinize sunarım.” İfadelerinde bulundu.

 

BİZ DE YANILMIŞIZ!

BİZ DE YANILMIŞIZ!

Rafet Vergili paylaştı: 7 Şubat 2019 Perşembe

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle