Hoşgeldiniz  

Vergili: “Hocanın psikolojisi bozulmuş”

| 21 Şubat 2019 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

              Karabük Belediye Başkanı ve MHP Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili; Ak Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Burhanettin Uysal’ın sosyal medya hesabında paylaştığı “Karabük Valiliğin kültür-sanat buluşması etkinliğinde Karabük Kültür Merkezinde sahnelenen Halk Dans Topluluğu gösterisini halkımızla birlikte izledik. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Protokol üyeleri gösteride yerini alırken, gözlerimiz bu şehrin Şehr-i Emini aradı. 1 Nisan dan itibaren ilimizde Belediye olarak çeşitli sanatsal ve kültürel etkinliklere yer vereceğiz. ” şeklindeki mesaja cevap verdi.

           Vergili; verdiği cevapta “BURHANETTİN HOCA’NIN PSİKOLOJİSİ BOZULMUŞ. ARTIK DANS GÖSTERİSİ İZLERKEN BİLE BANA LAF YETİŞTİRMEYE ÇALIŞIYOR
                     Hocam akşam katıldığın programda bizi göremeyince üzülmüşsün. Bu şehrin Şehri Emini neredeydi diye sormuşsun. Hocam sen dans gösterileri izleyip eğlenirken biz esnaf çadırında kan ağlayan esnafımıza destek olmaya çalışıyorduk. O nedenle Şehri Emin olarak programda yer alamadık. Kusurumuza bakma oldu mu?

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle