Hoşgeldiniz  

Vergili: “Marzinc’le hükümetten kimin ilişkisi var ?”

Okan Küçük | 23 Nisan 2015 | Genel, İletişim, Okan Küçük, Sağlık, Siyaset, Yorum - Haber A- A+

          Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili:; Aydınlıkevler SYM Ek Binası açılışında yaptığı konuşma da MARZINC’le ilgili açıklamalar yaptı.

*

 ” MARZINC‘LE  ortak olmam hiçbir zaman sözkonusu değildir.  Ben değerli büyüklerimden şunun iyi incelemelerini istiyorum. MARZINC’le  KİMİN İLİŞKİLERİ VAR. HÜKÜMETTEN , İKTİDAR PARTİSİNDEN KİMİN İLİŞKİSİ VAR ? Bunu iyi inceleyin, ondan sonra Vergili’nin ortaklığı var diye konuşun. Benim hiçbir zaman ortaklığım olmaz. BENİM YETKİM OLSA bu tip müesseseleri düzgün çalışmadığı zaman 1 SAAT ÇALIŞMASINA MÜSADE ETMEM. DÜZGÜN/KONTROLLÜ ÇALIŞMADIĞI ZAMAN 1 GÜNLÜK TAHRİBATINI 5-10 SENE DE KALDIRAMAZSINIZ...” DEDİ.

*vergilimarzınc

Konuyla ilgili, geçmişte  TARAFSIZ GAZETECİLİK ANLAYIŞIMIZ VE HALKIN GERÇEKLERİ ÖĞRENME HAKKINA DUYDUĞUMUZ SAYGI GEREĞİ  VE DE KARABÜKLÜ OLARAK, BİR ÇOK HABER YAPMIŞ VE BULUNDUĞUMUZ MECRALARDAN KAMUOYUNA AKTARILMASI GAYRETİNDE BULUNMUŞTUK.

*

BİZ BUGÜN DE AYNI NOKTADAYIZ.  3  yerden kovulan  /kurulamayan ve Karabük’e davetle gelen  MARZINC‘e karşı bilindiği gibi AK Parti başta olmak üzere hemen tüm siyasi partiler görmedim, duymadım, bilmiyorum modundaydılar. (CHP-SP’nin sınırlı çalışması hariç) STÖ’LER, ODALAR/DERNEKLER/SENDİKALAR VS. sus-pus durumdaydı.

*

    Kimse kusura bakmasın, çıktık, amiyane tabirle tek tabanca yazdık, çizdik, yorumladık, haber yaptık. GERÇEKLERİN ORTAYA ÇIKMASI KONUSUNDA YOĞUN BİR EMEK VERDİK. He, maddi , manevi bir çok zararımız oldu. ONLARI ZATEN BİLİYORDUK VE ÜSTLENDİK. Yazmadığımız  bazı sıkıntıları yaşama durumlarını göğüsledik, ve moda tabirle ” DİK DURDUK.” 

*

       Konunun 7 Haziran 2015 SEÇİMLERİNDE HABER OLACAĞINI/gündem olacağını DA AYLAR ÖNCESİNDEN yazdık. Bakın bugün Vergili’nin söylemleriyle ilk ateş geldi. Bu işaret fişeği olacaktır. Bu açıklamaların onlarcası ardı ardına gelebilecektir. Sürece MHP’NİN YANISIRA CHP VE HATTA SP’DE KATILACAKTIR. Bunları da göreceğiz, nasipse.

*

         Neyse uzatmayalım konuyla ilgili yorum hatırlatma ve arşiv bilgilerimizi   sonraki yazılarımızda buradan paylaşırız.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle