Hoşgeldiniz  

Vergili: “MHP’nin kesinlikle seçim korkusu yoktur.”

Okan Küçük | 31 Ekim 2018 | Genel A- A+

        Karabük MHP İl ve İlçe Teşkilatları bugün 16:30’da  Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret ettiler.

                  Kalabalık bir gurupla Vergili’yi ziyaret eden  MHP İl ve İlçe teşkilatları ve Kadın Kolları,   önceki haberimizde ifade ettiğimiz gibi Rafet Vergili’nin önümüzdeki yerel seçimlerde 3. dönem için Belediye Başkan Adayı olmasını talep ettiler.

      Başkan Vergili, verdiği cevapta 15 gün önce yaptırdığımız ankette gördük ki, MHP eze eze Karabük’te seçim alıyor. Kesinlikle MHP’NİN seçim korkusu yoktur. Ben aday olmasam dahi  var gücümle sonuna kadar çalışacağım.    Kim aday olursa olsun Çok üstün bir çoğunlukla seçimi Karabük’te kazanacağız. Bu talebiniz beni onore etmiştir. Ama önümüzdeki günlerde adaylık konusunu değerlendireceğiz, dedi.

              Konuşmaları sık sık alkışlarla kesilen Başkan Vergilinin yaptığı konuşmanın tamamı aşağıdadır.

 

Feti Sert paylaştı: 31 Ekim 2018 Çarşamba

 

 

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle