Hoşgeldiniz  

VERGİLİ: ŞU ANDA BİZİM SESİMİZ ANKARA’DA DUYULMUYOR.”

Okan Küçük | 30 Mayıs 2018 | Genel A- A+

            

      Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili;  Fevzi Çakmak Mah. SYM de gerçekleştirilen Ramazan etkinliğinde yine çarpıcı açıklamalar yaptı.

                 Yine bir seçim dönemine geldik. Herkes bir şeyler üretip, bir şeyler konuşuyor. Fakat Karabük ile ilgili önemli bir meseleyi ele alıp da konuşan hiç kimse yok, diyen Vergili: “Karabük’te işsizliğin çözülmesi ile ilgili Eskipazar’a çok büyük bir Organize Sanayi yapılmalı dedik. Bizim çok büyük düşündüğümüz Organize Sanayi Küçültülerek, şu anki mevcut Organize Sanayi kadar bir alan oldu.” Dedi.

    VERGİLİ: “HAVAALANI EFLANİYE YAPILMALI…”

                 Çarpıcı açıklamalarını yıllardır konuşulan ve bir türlü yapılamayan Karabük Havaalanı için sürdüren Vergili: “ Havaalanı ise Eflani’ye yapılmalı dedik. Havaalanını da küçülterek, üniversitenin oraya küçük uçakların inip kalkabileceği havaalanı yapıyoruz diye ortaya çıktılar. Bu havaalanını yaptıktan sonra hiçbir zaman büyük uçaklar bu havaalanına inip kalkamayacak. Yarın Karabük’e Havaalanı lazım dediğimiz zamanda sizin havaalanınız var diyecekler. Bu ufak düşüncelerle Karabük sürekli olarak boğulmaktadır.” Dedi.

 VERGİLİ: “ MHP’YE DESTEK VERİN, SÖYLEDİKLERİMİZİ ANKARA’DA İLETECEK ARKADAŞLARIMIZ OLSUN.”

            Konuşmasını MHP için destek isteyerek noktalayan Vergili:  “Benim sizlerden ricam, bu seçimde bizim partimize destek verin. Bu söylediklerimizi Ankara’da iletecek arkadaşlarımız olsun. Milletvekillerinden beklentilerimiz Karabük ile ilgili önemli kararları Ankara’da duyurabilmeleridir. Şu anda bizim sesimiz Ankara’da duyulmuyor.” Şeklindeki sözlerle bitirdi.

Ak Parti basından mı saklanıyor ?

Karabük’te Kumar Operasyonu

KOM’dan FETÖ Operasyonu

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle