logo

Vergili, Toplantı da Taziye’de Bulundu.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Şubat Ayı Olağan Belediye Meclis toplantısında Türkiye’de örnek olacak bir kararı önererek oy birliğiyle çıkardı. O haberimiz için burayı tıklayınız

Daha önce Belediye Meclis Toplantılarına katılmayacağını ifade eden Başkan Vergili, katıldığı toplantı da, 13 Ocak 2021 tarihinde 72 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Karabük CHP Belediye Meclis Üyesi Emekli Öğretmen Mehmet Üstündağ için belediye meclisinde taziye de bulundu.

Başkan Vergili, rahmetli Üstündağ’ın ruhu için hazirunla birlikte Fatiha suresini okudu. Ardından Üstündağ’ın vefatı sonrası onun yerine gelen Ayla Durak‘a da ‘önümüzdeki yıllarda çalışmalarımız inşallah başarılı olur’ diyerek, hoş geldiniz temennisinde bulundu.

Daha önce Belediye Meclis Toplantılarına katılmayacağını ifade eden Başkan Vergili, özellikle Rahmetli Üstündağ’a bir fatiha okumak için ilgili toplantıya katıldığını da vurguladı.

Yakın zaman önce, Belediye Meclis toplantılarına katılmayacağını sert bir dille ifade eden ve o tarihten beri toplantılara katılmayan Başkan Vergili’nin rahmetli Üstündağ’a meclis huzurunda taziye de bulunmak ve ruhuna bir fatiha okumak üzere toplantıya katılarak bu konu da hassasiyet göstermesi olumlu karşılandı.

Bu vesile ile uzun yıllardır tanıdığımız rahmetli Mehmet Üstündağ Hocamıza bir kez daha Allah’tan rahmet diler, okuyucularımızdan emekli öğretmenimiz Üstündağ’ın ruhuna bir fatiha okumalarını rica ederiz. Diğer taraftan Belediye Meclis üyelerinin hangi partiden olursa olsun, Karabük’ün yararına konular da el birliğiyle hareket etmelerini, bu anlamda siyaset yapmamalarını birlik içinde hareket etmelerini de dileriz.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, taziye de bulundu

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ