Hoşgeldiniz  

Vergili; yine ezber bozabilecek mi ?

| 08 Ocak 2015 | Arşiv


facebooktwitter
okanbatitv@hotmail.com

Bunu Paylaş

                    Önümüzde bir genel seçim var. Ve bu genel seçimler de MHP’den Rafet Vergili’nin aday olacağı her zaman konuşuluyor.  Bizim 4 ay önce yazdığımız gibi  şahsi fikrimize göre  Vergili, aday olacak.

                   Peki , Vergili aday olursa acaba sonuç ne olur ?Ak Parti kurulduğundan beri Karabük’ten Milletvekili Seçimlerinde 3-0 , 2-0, 2-0 almış bir parti.Aslında Vergili siyaset sahnesinde yer alıncaya kadar da Merkez Belediye hep Ak Partinindi…Bir gün Vergili çıktı ve Karabük’te ezber bozdu, aday oldu ve belediyeyi aldı.

               İşte bu ezber bozma hadisesini Vergili , Milletvekili  seçimlerinde aday olarak gerçekleştirebilir mi ?Karabüklüler bu işe nasıl bakıyor acaba ? Vergili’nin adaylığı Ak Partinin  Milletvekili ezberini bozar mı ?

             İkinci bir soru da şu. Acaba Karabük’te Vergili’den başka Ak Parti’yi zorlayacak, ezber bozdurmaya aday başka bir kişi/parti var mı ?

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle