Hoşgeldiniz  

Vergili’den Atatürkçülük Açıklaması…

Okan Küçük | 27 Kasım 2017 | Genel, haber A- A+

             

 Karabük Belediye Başkanı dün Karabük Kent Meydanı Nikah ve Konferans Salonu’nda yapılan MHP Merkez İlçe Kongresinde bir konuşma yaptı. Başkan Vergili, tüm samimiyetimle söylüyorum, iktidar partisinden gerekli her desteği aldık, ben burada Ak Parti İl Başkanı nezdinde iktidar  partisine bir kez daha teşekkür ediyorum, dedi.

                 Vergili sözlerini; “Bir çevre mücadelesi veriyorum. Burada toplumun her kesminden olumlu desteği aldım. Burada destek veremeye bir tek Cumhuriyet Halk Partisi var.  Çevre konusuyla ilgili tek bir beyanatları yok. CHP 9 Yıldan bu yana Atatürk heykelinden başka  tek bir siyaset yapmadı. Çok yakında meydanın ortasına da Atatürk heykelini dikmiş olacağız. Bu Marzinc olayında nerede CHP, bununla ilgili tek bir açıklaması, tek bir desteği var mı ? Bu çevre olayı, Karabük’ün olayı bu…  Ve Atatürk’ün kıymetini ben şimdi anlatayım.Şu anda Ak Partinin neden Atatürkçü ve Laik çizgiye girdiğini anlatayım. Dinciler tarafından Atatürk ne kadar şeyh varsa astı ,öldürdü, tek propaganda buydu. O tarihte , telefon yok, internet yok, bir şey yok, hep bu propaganda yapıldı. Türkiye’nin her köşesinde bir tane Fetullah  var. Her bir köşesinde bir tane hain var İngiliz’le anlaşmış, ne yapacaktı Atatürk ?…”

Rafet Vergili paylaştı: 26 Kasım 2017 Pazar

 

İrfan Topçu, Ömer Faruk Öz’ü, Sert Eleştirdi…

Ömer Faruk Öz’den Kardemir İşçi Alımı Açıklaması

FATİH HAYAT:  “MİLLİ OTOMOBİLİ 20 HAFİFLETECEĞİM.”

Okan Küçük Yorumluyor…KARDEMİR, TOPU TAÇA ATIYOR.KARDEMİR NİMETTİR EVET FAKAT KARABÜK’TE, KARABÜKLÜLER DE KARDEMİR İÇİN BİR NİMETTİR, BU UNUTULMAMALI. KARDEMİR’DEKİ AİLELERİN KARABÜK’E VEFA BORCU YOK MU ?27.11.2017

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle