Hoşgeldiniz  

Vergili,ilk mega projesini açıkladı.

Okan Küçük | 13 Aralık 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

           Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Yeni Mahallede gerçekleştirilen park açılışında ilk mega projesini açıkladı.

       Başkan Vergili açıklamasında; “Şimdi en önemli hadiseyi söylüyorum. Zonguldak kavşağından Safranbolu’ya kesintisiz ulaşımı sağlayacağız. Hiçbir trafik ışığında durmadan Soğuksu Mahallesinden giren arkadaşımız Safranbolu’ya kadar alt geçitler ile, üst geçitler ile ulaşım sağlayacak. Çok yakında projesini açıklayacağım kesintisiz ulaşım programıyla Karabük tamamen mükemmel bir hale gelmiş olacak. Şimdi bakacağız diğer aday arkadaşlarımız neler söyleyecek bilmiyoruz.

       İnşallah Karabük için güzel bir şeyler söylerler. Cenab-ı Allah başkanlığı tekrar bize nasip ederse diğer aday arkadaşlarda iyi bir şeyler söylerlerse onları da yaparız. Ama iyi bir şey söyleyip Karabük’ün yapılan şeylerini yıkıp ben şunu yapacağım, ben bunu yapacağım diyecek adaylara da Karabüklülerin prim vermeyeceğini hepimiz biliyoruz” dedi.

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle