Hoşgeldiniz  

Yabancı Diller Yüksekokulu, Aladağ’da Fidan Dikti

Okan Küçük | 29 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu öğretim elemanları ve öğrencileri Aladağ bölgesinde fidan dikme etkinliğine katılarak onlarca fidanı toprakla buluşturdular. 

              Yabancı Diller Yüksekokulu Sosyal ve Akademik Etkinlikler Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte öğrenci ve akademisyenler Karabük Orman İşletme Müdürlüğü yetkililerinin de eşliğinde Aladağ bölgesindeki ağaçlandırma projesine destek oldular. Fidan dikimi öncesinde Karabük Orman İşletme Müdürlüğü yetkilileri ağaçların ve ormanın insan hayatı üzerindeki önemine ilişkin bilgiler aktardı.

             Daha sonra orman muhafaza memurlarının rehberliğinde servi ve karaçam türündeki fidanların dikimi öğrenci ve akademisyenler tarafından özenle gerçekleştirildi.Etkinliğin sonrasında ise öğrenciler etkinliğin yorgunluğunu Aladağ piknik alanında eğlenerek attılar.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

KARDEMİR’den, Kardemir Karabükspor’a kötü haber…

SAFRANBOLU 2018 NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISINI YAPACAK MI  ?

Okan Küçük Yorumluyor… KARABÜKSPOR’U BU HALE GETİRENLER ORTAYA ÇIKIYOR.  RESMİ KURUMLAR DERHAL HAREKETE GEÇMELİ…HER TAŞIN ALTINDAN HAKAN AYVAZ ÇIKIYORSA ARKA PLAN DA AÇIKÇA ORTA DA DEĞİL MİDİR ? PLANA GÖRE 153 MİLYON DAHA KARDEMİRDEN  HÜPLENECEKMİŞ DEMEK Kİ DE GÜLEÇLER O İŞİ BOZMUŞ ÇOK ŞÜKÜR…KARABÜK TSO SEÇİMLERİ VE OLASI ADAYLAR…                                    

2018 Yılı İl Encümen Toplantısı Yapıldı

EN SON HABERLER
© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle