Hoşgeldiniz  

Yarkan’dan teşekkür mesajı

Okan Küçük | 27 Haziran 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

 

    


      YARKAN, 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimleri sonrası büyük bir oy oranıyla destek veren Eskipazar’lı hemşehrilerine teşekkür etti.

           24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimleri sonuçlandı. Kesin olmayan sonuçlara göre Eskipazar; Karabük’ün ilçeleri arasında en büyük desteği vererek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yüzde 75,2’lik destek sundu ve Milletvekilliği seçimlerinde ise yüzde 60,2’lik oy oranı elde etti.  

        Başkan YARKAN, “24 Haziran Pazar günü Alnımızın akıyla bir seçimi daha geride bıraktık. Seçim gayet olgunluk, sükûnet içinde ve demokrasimize yaraşır bir şekilde tamamlanmıştır. Seçimler ülkemize, milletimize ve ilçemize hayırlı olsun. Sayın Cumhurbaşkanımıza ilçemizden yüzde 75,2 oranında destek çıkmıştır. Milletimizin iradesi her zaman  olduğu gibi, bu seçimde de kendini göstermiş ve Ak Parti’yi birinci parti yaparak tecelli etmiştir. Altını çizerek belirtmek gerekir ki, Eskipazar’da kendine yakışır, yüksek bir oy oranıyla bu davaya destek vermiştir. Demokrasi bayramımıza oylarıyla ve yürekleriyle destek olan herkese teşekkürlerlerimizi sunuyoruz.

           Seçilen milletvekillerimize başarılar diliyorum. Rabbim hep birlikte şehrimize daha fazla hizmet etmeyi nasip etsin. Allah utandırmasın. Seçim sürecinde gece gündüz demeden çalışan il ve ilçe teşkilatlarımıza, kadın ve gençlik kollarımıza, meclis üyelerimize, teşkilat mensuplarımıza, Eskipazar’lı kardeşlerimize ve ayrıca Cumhur İttifakı’nın bir diğer kanadı olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye ve MHP İlçe teşkilatının tüm mensuplarına çok teşekkür ederim.” dedi.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle