Hoşgeldiniz  

Yenice Anketimizin Sonuçları

Okan Küçük | 17 Kasım 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

           

          Karabük Ajans 78 Haber sitemizde  Karabük/ Safranbolu Belediye Başkanı Kim olsun anketimize 12 Bin 889  hemşehrimiz  13 Bin 469 oy kullandı. Anketimizde belirtildiği gibi yandaki kutucuklardan 3 aday tercih edilebiliyordu ve aynı IP Adresi üzerinden sadece 1 kere oy kullanılabiliyordu.    1 Kasım Perşembe Günü başlayan anketimiz , 4 Kasım 2018 Pazar GECESİ 24:00’de sonra ermişti.

                 Bu anketimizin ardından Yenice’de Kim Belediye Başkan Adayı olsun anketimizi yapmıştık. 5 Bin 819 hemşehrimiz  ankete katılıp 20 adayın arasından tercihlerini yaparak oy kullanmışlardı.

O anketimizin sonuçlarını da aşağıda yayınlıyoruz.

 

 

          Tabi ki bu ön anketlerimizi Karabük/Safranbolu/Yenice için aday adayları belli olmadan kamuoyunda konuşulan isimler arasından yapmıştık. Şimdi Ak Parti’de aday adaylığı süreci sona erdi. Ve Karabük’te 11, Safranbolu’da 11 ve Yenice’de 9 Aday adayı başvurularını yaptılar.

                 Şimdi ASIL ANKETİ yapma zamanı geldi. Karabük/Safranbolu/Yenice de Ak Parti’de kimleri Belediye Başkanı görmek istiyorsunuz ? Yeni  ve resmi olarak adayadaylığı başvurusunu yapmış kişilerin yer aldığı ankette her IP’den tek sefer oy kullanabilirsiniz. Yine tek sefer de 3 adaya ( anketi yapan firma olarak tercihimiz 1 Karabük, 1 Safranbolu ve 1 Yenice’den adayınızı seçmenizdir) oy verebilirsiniz.

İlgili anketimize buraya ya da aşağıdaki resme tıklayarak katılabilirsiniz.Ankete katılacak, oy kullanacak ve tercihlerini gösterecek olan hemşehrilerimize şimdiden teşekkür ederiz.

Karabük/Safranbolu/Yenice Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER
© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle