logo

Yenice Belediyesinde Çalışmalar

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, yeniceye yapılan hizmetler konusunda açıklamalar yaptı

Zeki Çaylı : Yenice Belediyesi ilçede çeşitli çalışmalar sürdürüyor. İlçede önemli turizm merkezlerinden olan ülkenin çeşitli il ve ilçelerinden misafir ağırlayan Ihlamur Teras tesisine giden yolun tehlike arz eden bölümlerinde yolun genişletilmesi ve bariyer için Yenice Belediyesi çalışmalara başladı. Ihlamur Teras yolunda tehlike arz eden bölümlerde tehlikeyi sıfıra indirmek, vatandaşlar için daha güvenli bir yol oluşturabilmek için Yenice Belediyesi çalışmalarını sürdürüyor.” dedi.

Ihlamur Teras tesisine yapılan Macera Parkı’nın içerisinde yer alan Ağaçlar Arası İp Parkurunun tamamlandığını da ifade eden Çaylı; “Parkurun içerisinde vatandaşların güvenli bir şekilde yürüyebilmeleri için gerekli emniyet tedbirlerini alınıyor. Parkurun başlangıç ve bitiş noktalarına kapılar yaparak, parkur içerisindeki noktalara uyarı tabelaları asıldı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından Ihlamur Terastaki parkur, ağaçlar arasında halat üzerinde yürümek isteyen adrenalin tutkunlarının buluşma noktası olacak.” ifadelerinde bulundu.

Diğer taraftan Yenice Belediyesi’nin ilçedeki eğitim kurumlarına katkıda bulunmaya devam ettiğini söyleyen Çaylı; “Gece gündüz demeden 24 saat boyunca yangınlar başta olmak üzere trafik kazaları, iş kazaları, mahsur kalmalar, yol yıkamaları gibi birçok konuda kamu kurumları ve vatandaşların yardımına koşan belediyeye bağlı İtfaiye ekipleri Ülkü İlköğretim Okulu bahçesine yapılan okul inşaatında sulama çalışması yaparak çalışmalara destek verdi. Yenice Belediyesi imkanları dahilinde eğitime ve eğitim kurumlarına desteği her zaman sürecek” ifadelerinde bulundu.

https://www.karabukajans78.com/Yenice belediye başkanı Zeki Çaylı yeniceye yapılan hizmetler konusunda açıklamalar yaptı

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ