Hoşgeldiniz  

Yenice KHGB’nin Meclis Toplantısı Yapıldı

Okan Küçük | 11 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Yenice Kaymakamlığı’na bağlı Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin 2018 yılı 1.olağan meclis toplantısı yapıldı.

            Kaymakamlık toplantı salonunda Kaymakam Muhammet Fatih Demirel Başkanlığı’nda yapılan toplantıya İl Genel Meclis Üyeleri Ergün Özgün, Mehmet Ören ve muhtarlar katıldı. Toplantıda, 2017 yılı faaliyet raporu, 2017 yılı kesin hesabı görüşülerek oylamaya sunularak oy biriliği ile kabul edildi.

          Daha sonra ise encümen üyeliği seçimlerine geçildi. Yapılan kapalı oylamada İl Genel Meclisi Üyeleri Ergün Özgün, Mehmet Ören, Yamaç Köyü Muhtarı Celal Kocabaş, Keyfallar Köyü Muhtarı Cemal Soylu birlik encümeninde görev yapmak üzere 1 yıllığına encümen üyesi olarak seçildiler. 

          Yenice Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel kısa bir konuşma yaparak, İl Genel Meclis Üyelerine ve muhtarlara katılımlarından dolayı teşekkür ederek, birlik encümen üyeliğine seçilenleri tebrik etti. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Yortan Lisesi’ne Yeni Bölüm Açıldı

Karabük’ten,Muş Ve İstanbul’a “Biz Anadoluyuz’ Projesi

Vali Çeber; “Herkes Engelli Adayıdır”

Baykan’dan Engelliler Haftası Mesajı

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle