logo

Yenice’de 15 Temmuz Etkinliği

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Yenice’de etkinlikler düzenlendi. Yenice Merkez Camiinde Mevlid-i Şerif okunması ve ardından  ilçe protokolünün şehit kabirlerini  ziyareti ile başlayan program,   15 Temmuz Demokrasi  Meydanı  Atatürk Anıtı önünde devam etti.

 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma programı  saat 21:00 da Yenice Kaymakamı Yasin Erdem, Belediye Başkanımız Zeki Çaylı,  protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri, STK başkanları ve vatandaşlarımızın katılımıyla, Aziz Şehitlerimizin anısına Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

 Kur’an tilaveti ve dualarla devam eden etkinlikler, ilahiler, şiirler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı konuşması, İlçe Kaymakamı  Yasin Erdem’in günün anlam ve önemini belirten konuşması ,  video gösterileri ve 00:13’de okunan sela ile son buldu.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Yenice’de etkinlikler düzenlendi. Yenice Merkez Camiinde Mevlid-i Şerif okunması ve ardından ilçe protokolünün şehit kabirlerini ziyareti ile başlayan program, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı Atatürk Anıtı önünde devam etti.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ