Hoşgeldiniz  

Yenice’de asfaltlama başlayacak

Okan Küçük | 24 Temmuz 2018 | Genel A- A+

       

        Yenice’de Nisan ayından beri  hizmette olan  seyir terası yolunun aylardır asfaltlanmamasının tepkilere neden olduğunu haberini kısa bir süre önce yapmıştık.

     Hatırlanacağı üzere konuyla ilgili Yenice Belediye Başkanı Zeki  Çaylı;   Seyir terasının 3 kilometrelik yolunun önceki yıl asfalt programına alınmasına karşın hiç bir işlem yapılmayışı da üzüntü ile izleniyor. Karabük Özel İdare Müdürlüğü tarafından asfalt programına alınan ve şimdiye kadar hiç bir çalışma sergilenmeyen yolu geçtiğimiz günlerde Karabük Valisi Kemal Çeber de gördü. Yoldan aynı zamanda Yazıköy köyünün bir kaç mahallesi de yararlanıyor. Yol İncebacaklar üzerinden Şeker Kanyonu’na da ulaşım sağlıyor” şeklinde bir mesaj yayımlamıştı.

            Hatta bazı sosyal medya paylaşımlarında Yenice ilçe Başkanının “Çaylı gitsin afsalt o zaman yapılır “dediği şeklinde paylaşımlar da yapıldığı da görülmüştü.

  Konuyla ilgili kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre, Yenice Seyir Terası asfaltlaması işine yakın bir zamanda başlanacak ve kısa süre içinde bitirilecek.

  Yenice’ye ekonomik kazandırımı olan ilgili tesise ulaşım daha kaliteli hale gelecek ve perde arkasında yapılan eleştirel konuşmalar da sona erecek.

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle