Hoşgeldiniz  

Yenice’de asfaltlama başlayacak

Okan Küçük | 24 Temmuz 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

       

        Yenice’de Nisan ayından beri  hizmette olan  seyir terası yolunun aylardır asfaltlanmamasının tepkilere neden olduğunu haberini kısa bir süre önce yapmıştık.

     Hatırlanacağı üzere konuyla ilgili Yenice Belediye Başkanı Zeki  Çaylı;   Seyir terasının 3 kilometrelik yolunun önceki yıl asfalt programına alınmasına karşın hiç bir işlem yapılmayışı da üzüntü ile izleniyor. Karabük Özel İdare Müdürlüğü tarafından asfalt programına alınan ve şimdiye kadar hiç bir çalışma sergilenmeyen yolu geçtiğimiz günlerde Karabük Valisi Kemal Çeber de gördü. Yoldan aynı zamanda Yazıköy köyünün bir kaç mahallesi de yararlanıyor. Yol İncebacaklar üzerinden Şeker Kanyonu’na da ulaşım sağlıyor” şeklinde bir mesaj yayımlamıştı.

            Hatta bazı sosyal medya paylaşımlarında Yenice ilçe Başkanının “Çaylı gitsin afsalt o zaman yapılır “dediği şeklinde paylaşımlar da yapıldığı da görülmüştü.

  Konuyla ilgili kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre, Yenice Seyir Terası asfaltlaması işine yakın bir zamanda başlanacak ve kısa süre içinde bitirilecek.

  Yenice’ye ekonomik kazandırımı olan ilgili tesise ulaşım daha kaliteli hale gelecek ve perde arkasında yapılan eleştirel konuşmalar da sona erecek.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle