Hoşgeldiniz  

Yenice’de Fotoğrafçılık Kursu İlgi Gördü

Okan Küçük | 09 Kasım 2017 | Genel A- A+

  tarafından açılan ve yaklaşık 20 kursiyerin katıldığı fotoğrafçılık kursu büyük ilgi gördü. 
Yenice Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Erol Köseoğlu ve Karabük Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Grafik ve Fotoğrafçılık öğretmeni Şadiye Akyol önderliğinde öğrenciler aldıkları teorik bilgilerin ardından, Yenice ormanlarına giderek manzara, makro ve uzun pozlama çekimi gerçekleştiriyor. Grafik ve Fotoğrafçılık öğretmeni Şadiye Akyol ve kursiyerler daha sonra fotoğraf teknikleri açısından topluca değerlendirme yaptı.
Yenice Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Erol Köseoğlu kursiyerlerin çok istekli olduklarını belirterek, “Amacımız fotoğrafçılık sanatını tanıtmak, insanların fotoğrafa olan ilgisini bilinçli bir şekilde yapılmasını sağlamak. Açmış olduğumuz kursa katılım bizleri mutlu etmiştir. Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde gerçekleştirilen kursa her yaşta ve meslekten vatandaş katılıyor. Karabük Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Grafik ve Fotoğrafçılık öğretmeni Şadiye Akyol önderliğinde kursiyerler aldıkları teknik bilginin ardından uygulamalı olarak çekimler gerçekleştiriyorlar. Kursiyerlerimiz çok istekli. Uygulamalı çekimler Yenice’nin belirli noktalarında devam edecek. Kurs bitiminde öğrencilerinin çekmiş olduğu fotoğraflardan oluşan bir sergi açacağız. Katılımcılara sertifikalar verilecektir. Bizlerden desteklerini esirgemeyen Yenice Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel ve Yenice Orman İşletme Müdürlüğü’ne de ayrıca teşekkür ediyorum. ” dedi.

Kayak Merkezinin Manzarası Büyüledi

Karabük’te Sahte İkamete Hapis Cezası

8 Kasım Eylemleri Unutulmadı

Geleceğin Gözde Mesleği: Mekatronik Mühendisliği

Kayak Merkezinin Manzarası Büyüledi

*

 

Bu haber 2.837 kere görüntülendi

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle