Hoşgeldiniz  

Yenice’de Ormancılık Yatırımları Sürüyor

Okan Küçük | 31 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Zonguldak Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel, 2018 yılı yatırımları kapsamında yapımı devam eden Yenice Orman İşletme Müdürlüğü idare binası ve orman toplu koruma inşaatları ile yapımı tamamlanan Göktepe Şefliği içerisinde yer alan orman yolu sanat yapısı çalışmalarını Yenice’de yerinde inceledi. 

     Yapım çalışmalarını kontrol eden Zonguldak Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel; “Bölge Müdürlüğü olarak yatırım programlarımızdan asla taviz vermeyeceğiz, bizler bu tür projelerle yarınlara yatırım yapıyoruz. Bu kabil tesisler, ormancılık faaliyetleri açısından oldukça önemlidir. TSE standartlarına uygun malzeme seçiminin yapılmasına dikkat edildiği gibi yapılan çalışmalarda özellikle malzeme seçimleri önemlidir. Yapılacak imalatların ise zamanında denetlenerek hatalı imalatlara meydan verilmemesi için azami gayret gösterilmektedir” dedi. 

     Beşel, programların yıl içerisinde tamamlanması, yol yatırım faaliyetlerinde standartlara uygun çalışmaları konusunda gerekli talimatları vererek aynı dikkat ve titizlikle çalışmasının önemini vurguladı. Zonguldak Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel’e Yenice’deki yatırımları incelemede Zonguldak Orman Bölge Müdür Yardımcısı Gültekin Aksan, Yenice Orman İşletme Müdürü Erdinç Kurt ve teknik elemanlar eşlik etti. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Karabük’te İhracat Ve İthalat Azaldı

İftar Programı Musalla Mahallesi İle Devam Etti

Başbakan Binali Yıldırım Karabük’e Geliyor

Safranbolu’da Türkü Gecesi

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle