Hoşgeldiniz  

Yenice’de Ramazan Öncesi Fırınlar Denetlendi

Okan Küçük | 15 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Yenice Belediyesi Zabıta Amirliği ekipleri, Ramazan ayı öncesinde ekmek ve pide fırınlarında hijyen ve gramaj denetimleri yaptı.

           Zabıta ekipleri gezdikleri fırınlarda gerekli denetimleri yaparak temizlik kurallarına uyulup uyulmadığını, çıkan ekmeklerin gramajlarının doğru olup olmadığını ve genel temizlik ve ekmek fiyatlarının kontrolünü yaptı. 
          Halkın sağlığını korumak için fırınlarda rutin kontroller yaptıklarını belirten Yenice Belediyesi Zabıta Amiri Zekeriya Acar, “Halkımızın sağlığını korumak için fırınlarda rutin olarak denetimler gerçekleştiriyoruz. Özellikle gramaj ve hijyen konusunda çok hassasız. Halkımızın sağlığı bizim birinci önceliğimiz. Ramazan ayı boyunca denetimlerimizi sıkılaştırarak devam ettireceğiz.” dedi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Dereli, Karabük’te değişimin yüzü…

Minik Öğrenciler Hünerlerini Sergiledi

Karabük’te SGK Haftası Kutlandı

Türk Kızılayı İhtiyaç Sahipleri İle Hayırseverleri Buluşturuyor

Anketler

Yenice Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle