Hoşgeldiniz  

Yenice’de Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Okan Küçük | 11 Mayıs 2018 | Genel A- A+

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan “Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 27’nci Dönem Milletvekili Genel Seçimi” ile ilgili Yenice’de alınacak olan tedbirlere ilişkin seçim güvenliği toplantısı düzenlendi. 

                Kaymakamlık Toplantı Salonunda Kaymakam Muhammet Fatih Demirel Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Cumhuriyet Savcısı Çağlar Delikaya, ilçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Tuğçe Akdaş, İlçe Jandarma Komutanı Deniz Dönmez, İlçe Emniyet Amiri Cumaali Öztekin, daire müdürleri ve siyasi parti ilçe başkanları katıldı.

               Yenice İlçe Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçiminin ve 27’nci Dönem Milletvekili Genel Seçiminin huzur ve güven ortamı içerisinde gerçekleştirilmesi temennisinde bulundu. 

              İlçe Emniyet Amiri Cumaali Öztekin, seçim güvenliği, alınacak tedbirler ve uyulması gereken konular hakkında slayt gösteri eşliğinde bir sunum gerçekleştirdi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Baykan’dan Engelliler Haftası Mesajı

“Alışverişinizi Yerli Esnaftan Yapın” Çağrısı

“78 Saniyede Safranbolu Turu” Proje Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Ulupınar’dan Engelliler Haftası Mesajı

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle