logo

Yeniden Refah Partisi Karabük Divan Toplantısı

Yeniden Refah Partisi Karabük İl Teşkilatı Ekim Ayı İl Divan Toplantısı, Safranbolu da yapıldı.

İl Divan Toplantısına konuşmacı olarak Genel Başkan Danışmanlarından, Özçelik-iş Sendikası Eski Genel Başkanı, Kocaeli Kartepe Belediye Eski Başkanı ve şuan Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras katıldı.

Toplantı öncesi Özçelik-İş Sendikası Karabük Şubesini ziyaret eden Mehmet Aras, Karabük İl Başkanı Bilal Bostancı, Merkez ilçe Başkanı Yusuf Özdemir ve beraberindeki heyeti Sendikanın Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören ve yönetim kurulu üyeleri şube binasında ağırladılar.

Sendika da yapılan sohbette “İşçiye, Memura, Emekliye Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük zammını veren Erbakan Hocamızdır. Verdiğimiz maaş zamlarının acısını halkımızdan çıkarmadık, bizzat kendi öz kaynaklarımızdan çıkardık ve verdik. Halkımız Erbakan Hocamızı, fikri, görüşü ne olursa olsun hayırla yad ediyor. Yeniden Refah Partisi ile Dr. Fatih Erbakan Bey halkımızla iç içe çalışıyor. Yine biz geleceğiz ve o zaman işçi, emekli, memur, asgari ücretli parayı koyacak yer bulamayacak inşaallah. Hırsızdan, arsızdan, rantçıdan ve hortumcudan alıp, daha evvel yaptığımız gibi halkımıza vereceğiz.” diyen Genel Başkan Danışmanı Mehmet Aras, Özçelik İş Sendikası Karabük Şubesi ziyaretinin ardından Safranbolu da eski çarşı esnafıyla bir araya geldi.

Esnaf ziyaretlerinde “Bizler birebir çalışıyoruz, ulusal medya bizlere yer vermemeye gayret etse de bizim gayretimiz de ne olursa olsun halkımıza ulaşmaktır, kazancınıza Allah bereket versin” temennilerinde bulundu.

Yapılan İl Divan Toplantısında konuşan İl Başkanı Bilal Bostancı “Ülkemizin içinde bulunduğu Ekonomik, Sosyal, Siyasal ve Ahlaki sıkıntıların her birinin farkındayız. Milli Görüşçüler olarak omzumuzdaki düşen yükün de farkındayız. Bizler yılmadan var gücümüzle çalışıyoruz ki önce ilimiz, ülkemiz ve dünyaya refah gelebilsin. Bu sorunları çözebilecek dirayet, feraset, basiret ve hidayetin seçime girebilecek 15 parti içerisinde yalnızca biz Yeniden Refah Partililerde var bunun da farkındayız. Bu sebepledir ki 10 adım atma imkanımız varken 9 adım atarsak, Allah bizlere atmadığımız o 1 adımın hesabını sorar. Bu bilinçle, Karabük’ümüzün ve ülkemizin tüm sorunları için gece gündüz demeden çalışıyoruz ve halkımızla bir araya geliyoruz. Biliyoruz ki yaptığımız çalışmalarımız, günü geldiğinde meyvesini verecektir. Tüm katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ederim.” dedi. Yapılan görüşmelerin ardından toplantı sona erdirildi.

Yeniden Refah Partisi Karabük İl Teşkilatı Ekim Ayı İl Divan Toplantısı, Safranbolu da yapıldı.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ