logo

Yılmaz’dan CHP VE İYİ Partiye Ziyaret

Özçelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Kaplan, Hidayet Büyükdoğan, İsa Aydın ve Ali Gürcan Barlas AK parti ve MHP ziyaretlerinin ardından Millet İttifakı üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti Karabük İl Teşkilatlarını ziyaret etti.

CHP ziyaretinde, Özçelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz’ı, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır ile Merkez İlçe Başkanı Mustafa Erten ve yönetim kurulu üyeleri parti binasında karşıladı.

İade-i ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade eden CHP İl Başkanı Çakır, “Bizim üzerimize ne düşerse her zaman yanınızdayız. İnşallah başarılı olursunuz. Siz başarılı olursanız, Kardemir’deki bütün emekçiler başarılı olur. Son zamanda üzülerek takip ediyoruz, özel sektörde iş kazalarımız oluyor. Bundan sonra Karabük’teki her yerde örgütlenmenizi ümit ediyorum. Size başarılar diliyor, ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

CHP İl Başkanı Abdullah Çakır’a nazik karşılamalarından ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür eden Şube Başkanı Kenan Yılmaz’da; “Özçelik İş Sendikası Karabük Şubesi olarak iadeyi ziyaretler kapsamında CHP İl Başkanı Abdullah Çakır ve yönetim kurulunu ziyaret ettik. Seçim öncesi de işçinin hür iradesine saygı duyan tavrından dolayı kendisine ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum.” dedi.

Siyasi parti ziyaretlerine İYİ Parti İl Teşkilatı ile devam eden Özçelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Kaplan, Hidayet Büyükdoğan, İsa Aydın ve Ali Gürcan Barlas İYİ Parti Karabük İl Teşkilatını ziyaret etti.

Sendika temsilcilerini, İYİ Parti Karabük İl Başkanı Erol Serin parti binasında bizzat karşılayarak istişarelerde bulundu.

Özçelik-İş Sendikası Karabük Şubesinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İYİ Parti İl Başkanı Erol Serin yaptığı açıklamada; “Özçelik-İş Sendikası bizim için çok çok önemlidir. Karabük’ün sosyal ekonomik yapısında geçmişten beri çok büyük katkısı olan bu sendikanın geçmişte mensubu olmaktan da gurur duyuyorum. Tabi STK’lar son zamanlarda eski etkinliğini kaybetti ama sizin kongrenizle beraber görüldü ki sendikamızda sizlerle beraber işçi arkadaşlarımızın mutlu huzurlu olacağına inanıyoruz. İyi Parti olarak hiçbir zaman devletin müessesesinin yok olmasını arzu etmeyiz. Ama çalışanın hakkının verilmesi için müessesenin de ayakta kalması lazım. Sizlerin bu bilinçte olduğunuza inanıyoruz ve güveniyoruz.” İfadelerini kullandı.

Şube Başkanı Kenan Yılmaz ise, “Özçelik-İş Sendikası Karabük Şubesi olarak iade-i ziyaretler kapsamında İyi Parti’deyiz. Böyle güzel bir karşılama için İyi Parti İl Başkanımız Erol Bey’e ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz.” Diye konuştu.

Özçelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Kaplan, Hidayet Büyükdoğan, İsa Aydın ve Ali Gürcan Barlas AK parti ve MHP ziyaretlerinin ardından Millet İttifakı üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti Karabük İl Teşkilatlarını ziyaret etti.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ