Hoşgeldiniz  

Yoksa , Kaçak Yapılar Mı Var ?

Okan Küçük | 24 Ağustos 2014 | Genel A- A+

          Karabük’ün  en prestijli bölgesi olarak nitelendirilen  Yenişehir bölgesinde, kent canlılığının yoğun olduğu ticari merkezin,eğitim, sağlık ve spor alanlarının adeta odaklaştığı  noktalardan olan  şehir stadyumunun hemen üzerindeki alanda yapımı neredeyse bitmiş olan Kulepark’ta tapuların hak sahiplerine verilmediği iddiaları  son günlerde kamuoyunda dolaşmaya başladı.

   İddiaya göre hak sahiplerine tapuların verilememesinin nedeni olarak inşaatta kaçak yapılar mı var soruları soruluyor.

Yine ilgili firmanın inşaatında   üç binanın arasında kalan yüzme havuzunun üstünün çelik kontriksiyon ile kapatılması çalışmasının izinsiz yapıldığı iddiaları da cevap bekliyor.

   İlgili firmanın yetkililerinin bir açıklama yapıp yapmayacağı ve  yukarıdaki konularla ilgili bir cevap verip vermeyeceği merak ediliyor.

  

      Bize göre bu iddialar ciddi,  ve cevaplanması gerekiyor.  Karabük Ajans 78  olarak verilecek cevaplar için haber bölümümüzün açık olduğunu belirtiriz.

    

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle