logo

“ Yol Genişletme ve Aslfat Çalışmaları Devam Ediyor”

İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, yol genişletme ve asfalt çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini belirterek sezon bittiğinde hedeflere ulaşılacağını söyledi.

Genel Sekreter Mehmet Uzun, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, İl Genel Meclis Üyesi Recep Tetik, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Yenice İlçe sorumlusu Rafet Çelik ve AK Parti Yenice İlçe Başkanı Erdal Yirmibeş ile birlikte Yenice Çelitk Köyü’nde devam eden asfalt çalışmalarını inceleyerek asfalt formeni Ali Coşkun’dan bilgiler aldılar.

Yapılan incelemelerin ardından kısa bir açıklama yapan Genel Sekreter Uzun, yol genişletme ve asfalt çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini belirterek; “ Bu yıl belirlediğimiz hedefin yarısını tamamlamış bulunuyoruz. Asfalt serimi yaparken bir yandan da ekiplerimizin bir kısmı yol genişletme çalışması yapıyor. Böylelikle asfaltlanacak yollarımızın alt yapısı hazırlanıyor. Bizler ve meclis üyelerimiz yoğun bir çalışma temposunda hedeflerimiz doğrultusunda çalışıyoruz. İnşallah sezon bittiğinde hedeflerimizi tamamlanmış olacağız” diye konuştu.

Genel Sekreter Uzun, açıklamalarının sonunda hizmetlerin yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, yol genişletme ve asfalt çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini belirtti

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ