Hoşgeldiniz  

Yorum – Haber

Okan Küçük | 24 Ocak 2013 | Yazar A- A+

Bunu Paylaş

TSO SEÇİMLERİ…

” Yazıyoruz, söylüyoruz. Karabük TSO seçimleri, seçilecek kişinin 4 yıl görevde olacak olması ve bu süreçte ülkede yaşanacak 3 seçimi karşılayacak olması da seçimin önemini daha da arttırdı. TSO , zaten tek başına da oldukça önemli bir oda. Oraya aday olacak kişiler her şeyden önce, birleştirici, bütünleştirici bir kişiliğe sahip olmalı. Yetmez, ortak hareket etme kültürüne sahip olmalı, enerji dolu , çalışkan ve ihtiraslardan soyutlanmış , aile bireylerine kartvizit oluşturma gayretinden uzak , üyelerine odaklanmış biri olmalı. Bu karakter de birileri var mı ?

Mesela Bankacılar, Kuyumcular ve Sigortacılar grubundan aday olacağı söylenen Sayın Tuncay Özcan, bu kriterler uygun mu? Diğer alanların yanında oldukça riskli olan inşaat sektöründe uzun süredir hizmet veren biri. Bu zaman kadar Hiçbir falsosunu duymadık.

Ak Parti Belediye Meclis Üyesi olarakta İmar Komisyonunda önemli görevler ifa ediyor.Rozetini, bizzat Sayın Mehmet Ali Şahin, takmıştı. (Sayın Şahin’in Karabük’ün büyüğü ve abisi olduğunun altını bir kez daha çiziyorum buradan.)Genç, enerjik, hizmet için, hizmet adına çözüm üretebilecek yetenekte, pırıl pırıl isimlerden biri. Duyduğumuza göre “çık aday ol, sen hizmet adamısın, 3 dönem 4 dönem yani neredeyse torunu seçilecek yaşa gelenler bile hala orada, Devir onların devri değil, her şey değişti, seni istiyoruz.” şeklinde telkinler de gidiyormuş kendisine.” diye.

Seçimlere  çok zaman yok. Adaylar da basının karşısına çıkmaya başlamalı artık, yavaş yavaş.  Talip oldukları görevle ilgili tespit ettikleri sorunlar neler ? Kendilerinin çözüm önerileri neler ? Yapmayı vadettikleri projeler neler ?  Hani seçim vaatleri yani neler ? İşte tüm bunları basının karşısına geçip anlatmaya başlamaları gerek.  Artık, bunun zamanı gelmiş olsa gerek, yani.”

 

Etiketler:

Yorum – Haber için 2 Yorum

  1. ali dedi ki:

    TSO Seçimlerinde Mehmet Ali Şahin’in tavrını da kimse ihmal etmemeli. O ne düşünüyor acaba ?

  2. EMRE dedi ki:

    Sedat Namal’a dikkat etmelisiniz

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle