Hoşgeldiniz  

YORUM KARABÜKLÜLERİN…

Okan Küçük | 03 Nisan 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

         3 Nisan Demir Çelik Fabrikalarının Temellerinin Atılması Ve Karabük’ün Kuruluşunun 81. Yıldönümü kutlamaları kapsamında ilk olarak Atatürk Anıtında bir program yapıldı.

   Programın sonunda yol güzergahından çarşıya gelirken  3 Nisan ruhuna uygun olarak  bazı resmi binalara şanlı bayrağımızın asılı olduğunu ve bazı resmi binalara   ise asılı olmadığını  görüp fotoğrafladık.

  BAYRAK ASILI OLMAYAN BİNALAR:

Anıttan aşağıya doğru inerken Karabük Müftülüğü, Defterdarlık,   Karabük İşkur Müdürlüğü  binalarında  bayrak asılı değildi.

               Cuma Pazarı istikametinden 5000 Evler Mahallesine gittiğimizde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü binasında Bayrak asılı değildi.

BAYRAK ASILI BİNALAR

        Fotoğraflarını çektiğimiz bayrak asılı olan binalar ise, Anıt’tan inerken  3 Nisan Polis Karakolu, Karabük İl Halk Kütüphanesi ,Karabük  Özel İdaresi’nde bayrak asılıydı.

Cuma Pazarında  Karabük SGK Binasında bayrak asılıydı.

             Karabük Valilik, Karabük Milli Eğitim Müdürlüğü, Karabük Tarım İl Müdürlüğü’nde bayrak asılıydı. 5000 Evler Mahallesinde ise  Karabük  Sağlık Müdürlüğü binasında bayrak asılıydı.

              Güzergahımız üzerinde olan binaların fotoğraflarını resimledik. Yalnız biz fotoğrafları 11:00 ile 12:00 arasında çektik. Bizim fotoğraf çekmemizden sonra bayrak asılı olmayan  bazı binalara bayrak asıldığını duyduk…

           Aşağıda paylaşacağımız fotoğraflar 11:00 ila 12:00 arasında bayrak asılı olan ve bayrak asılı olmayan bazı binalardır. O saatlerden sonra bayrak asılan binaların olduğunu duyduğumuzu tekrar ifade edelim.

          Bizim yaptığımız sadece fotoğraflamak oldu. Yorum yapmayacağız fakat hassasiyet gösterip bayrak asan müdürleri de tebrik ediyoruz. Yorum, 3  Nisan Demir Çelik Fabrikalarının Temellerinin Atılması Ve Karabük’ün Kuruluşunun 81. Yıldönümü ruhunu taşıyan  Karabüklülerin olsun.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle