Hoşgeldiniz  

Yorum Karabüklülerin…

Okan Küçük | 31 Ocak 2013 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

        vergili_ceza1    Aşağıdaki haber üzerine yapılacak olumlu/olumsuz bir çok yorum var. O yorumlar baktığınız pencereye göre, siyasi anlayışınıza göre ve hatta demokrasi anlayışınıza göre değişiklikler gösterecektir. Ama biz, yorumsuz vereceğiz. Ve yorumu da Karabüklülere bırakacağız.

Karabük Belediye Başkanı Sayın Rafet Vergili’ye ait olan 34 RV… Plakalı özel araca, Güven Kavşağı’nda bulunan Yaya Geçidinin bir kısmını kapsayacak şekilde park ettiğinden dolayı 31.01.2013 Tarihinde 77 TL cezai işlem uygulandı.
Ceza Tutanağında ;
” …Sayın Araç Sürücüsü
Aracınızın 2918 Karayollları Trafik Kanunu ve Yönetmeliğinde bulunan yer ve hallere aykırı olarak park edildiği tespit edilmiş ve hakkınızda cezai işlem uygulanmış olup ;
Aracınızı 30 Dakika içinde bulunduğunuz yerden kaldırmamanız halinde tekrar ceza uygulanacaktır.
Plakanıza yazılan Trafik İdari Para Cezası Karar Tutanağı adresinize gönderilecek ve ititraz üzerine aracınıza ait fotoğraf kayıtlarımızda mevcuttur
Bilgilerinize rica ederim…” Yazılı tutanağı vardı.
Not : Ceza tutanağında 30 dakika içinde kaldırılmazsa yeniden ceza kesileceği yazılı. Ceza 15:25’te kesilmiş. 17:40′ ta aracın aynı yerde olduğunu ve başka bir ceza kesilmediğini gözlemledik. Kesilip /kesilmemesiyle ilgili değil, yorumlarınızda bu bilgiyi de dikkate alabilirsiniz diye bu bilgiyi de paylaşmak istedik.

Etiketler:

Yorum Karabüklülerin… için 1 yorum

  1. halit cengiz dedi ki:

    Park sorunu Sayın Vergili’nin cekmesi ince bir nokta ama baska bir acıdan bakıldıgında Belediye Baskanın iş temposu yogunsa bazen boyle sıkıntılar olabilir.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle