Hoşgeldiniz  

Yüce; FARKLI Gazete’yi ziyaret etti

| 21 Ocak 2019 | Genel, haber A- A+

Bunu Paylaş

      

             Saadet Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Yüce, beraberindeki heyet ile birlikte Karabük FARKLI Gazete Sahibi Okan Küçük’ü ziyaret etti.

              Ziyarette bir değerlendirme yapan Yüce: “Biz seçim çalışmalarına start verdik ve basın kuruluşlarımızı ziyaret kapsamında sizi ziyarete geldik. Karabük’ümüzün muhtelif meselelerini, sorunlarını  tabiatıyla takip eden en önde basın kuruluşlarımızdır.  Onlarında bu işlere gösterdikleri gerçek hassasiyeti bizzat yerinde gördük. Öncelikle yerel anlamda Karabük’ümüzün sorunları nelerdir diye yapmış olduğumuz araştırmada Karabük’ün hakikaten yıllardır kangren olmuş sorunlarıyla  hala baş başa olduğunu, cebelleştiğini ,  halkın bunlardan  büyük şikayetçi olduğunu biliyoruz ve tespit ediyoruz.

            Bunların başında tabiatıyla hava kirliliği ardından trafik keşmekeşliği  yine trafik ile bağlantılı park sorunu , sonra şehir içerisinde yapılan çalışmalarda yeteri kadar  insanların oturup kalkacağı yeşil alanlara ve park bahçe gibi projelere yer verilmediği   ve vatandaşların bunlardan oldukça şikayetçi olduğu görülüyor. Şu anda biz bunları oldukça dikkate alan  ve daha bir çok sosyal yönüyle de bir takım projeler üzerinde çalışıyoruz. Bunları yakında kamuoyuyla paylaşacağız Biz Saadet Partili Milli görüşçü bir  aday olarak, farkımızı inşallah fark ettireceğiz. Biz farklıyız diyoruz  biz vatandaşımızın  gerçek temsilcisi olduğumuza inanıyoruz.  Vatandaşlarımızın  bize güvenmesini, bizim yanımızda olmasını, bizi desteklemesini umuyoruz.          İnşallah birlikte seçimi kazandığımız takdirde çok güzel projeleri,  bu bahsettiğimiz  sorunları temelden  çözecek projeleri birlikte kısa zaman içerisinde yapacağız.

                      Belediyenin imkanları ile ne yapılabilir deniliyor. Biz milli görüşçüler olarak her zaman şuna inanıyoruz, bu   sadece rakamlarla ifade edilen bir mesele değildir, inanç ister, kararlılık ister  ve gayret ister.  Biz de milli görüş belediyeciliği olarak geçmişte efsane hizmetler ortaya koymuş olan,  hatta belediyecilikte devrim niteliğinde çalışmalar ortaya koymuş olan bir anlayışın temsilcileriyiz. Kendimize güveniyoruz,  halkımızdan destek bekliyoruz sizlerinde  aracılığı ile halkımıza sevgilerimizi saygılarımızı  ifade ediyorum.” İfadelerinde bulundu.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle