logo

Yürekleri Isıtan Güzel Dayanışma

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Dede -Torun Buluşması etkinliği düzenledi. Etkinlik kapsamında 2016 yılından beri Yücel Huzuerevinde kalan bir büyüğümüz biriktirdiği bir miktar parayla 5 kız çocuğuna hediye çekleri gönderdi. Konuyla ilgili Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’nden yapılan açıklama da şunlar söylendi.

17.08.2016 tarihinden beri Yücel Huzurevimizde kalmakta olan 12.07.1946 doğumlu (74) İbrahim BALLIOĞLU, İl Müdürlüğün “Dede-Torun Buluşması” etkinliğinde sohbet ettiği gençlerdeki okuma hevesini görünce o günden beri biriktirmiş olduğu bir miktar parayla 5 kız çocuğuna kışlık giyecek malzemesi alınması için hediye çekleri gönderdi.

Soğuk kış günlerinin yaklaştığı bu günlerde, 5 kız çocuğuna belli bir miktar yardım yapma fikrini, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip SÖKMEN ve Vali Fuat GÜREL ile paylaşarak kendilerinin de memnuniyet temennileriyle onayını alan huzurevindeki İbrahim Amcamıza; böylesi güzel bir dayanışmaya vesile olduğu için Vali Fuat GÜREL teşekkür etti.

İbrahim BALLIOĞLU Amca ise pandemi dolayısıyla dışarı çıkamadığını, aynı zamanda kendisinin de sağlık problemleri olduğunu, fakat bir miktar birikimle yapmış olduğu bu destekle çocuklarımızın yüzlerinin gülmesine vesile olduğu için son derece sevinçli olduğunu dile getirdi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip SÖKMEN ise İbrahim Amcayı huzurevinde ziyaret ederek kendisine sağlıklı bir ömür dileklerini ileterek teşekkür etti.

Dede-Torun Buluşması

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ